Створено: Понеділок, 01 листопада 2021

29 жовтня 2021 року Державний архів м. Києва з робочим візитом відвідала група працівників апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації в складі керівника апарату О.Короля, його заступника В.Матюхіна, начальників відділів апарату та співробітників архівного відділу.

В ході візиту відвідувачі змогли ознайомитися з архівними документами з історії Києва, починаючи з XVII століття до сьогодення.

Директор О.Панченко та його заступниця О.Спольнік ознайомили із напрямками роботи архіву, планами розвитку архівної справи в місті Києві, показали приміщення для зберігання архівних документів, виконання робіт з реставрації, ремонту та консерваційно-профілактичної обробки документів Національного архівного фонду, здійснення оправлення архівних документів.

Співробітник сектору інформаційних технологій П.Колотов розповів про впровадження інформаційних технологій у роботі, ознайомив з технікою, процесом виготовлення електронних копій та оцифрування документів Національного архівного фонду.