Відповідно до Закону України від 17.03.2020 р. № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16 березня 2020 року № 444 «Про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Києва» (із змінами), враховуючи Розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.03.2020 № 2 «Про заходи із ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня, яка відноситься до категорії «Медико-біологічні НС» код 20713 «Надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб», скасовується проведення особистих прийомів громадян у Державному архіві м. Києва до особливого розпорядження.

 

Громадянам, які мають бажання звернутися до Державного архіву м. Києва, прохання звертатися письмово:

-  за поштовою адресою: вул. Олени Теліги, 23, м. Київ, 04060;

- на офіційну електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., форму електронного звернення розміщено на офіційному сайті: https://archive.kyivcity.gov.ua/;

- залишити звернення у скринці, що знаходиться у холі архіву.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Державному архіві м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) затверджений наказом Державного архіву м. Києва від 29.11.2018 №48, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 18.12.2018 №277/2125.