Особистий прийом громадян у Державному архіві м. Києва здійснюється у понеділок та середу, з 9.00 до 12.00 і 13.00 до 16.00, за адресою Олени Теліги, 23.
Виходячи із умов воєнного стану під час дії повітряної тривоги Державний архів м. Києва не працює. Найближче укриття знаходиться на станції метро «Дорогожичі»

 

Громадянам, які мають бажання звернутися до Державного архіву м. Києва, прохання звертатися письмово:

-  за поштовою адресою: вул. Олени Теліги, 23, м. Київ, 04060;

- на офіційну електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., форму електронного звернення розміщено на офіційному сайті: https://archive.kyivcity.gov.ua/;

- залишити звернення у скриньці, що знаходиться у холі архіву;

- залишити заяву на особистому прийомі громадян: понеділок, середа з 9:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 12:45. 

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Державному архіві м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) затверджений наказом Державного архіву м. Києва від 29.11.2018 №48, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 18.12.2018 №277/2125.

Наказ про внесення змін до наказу від 29.11.2018 №48 "Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державному архіві м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"