Відповідно до Законів України від 17.03.2020 р. № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України госторої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 січня 2022 року № 122 «Про деякі оранізаційні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на період дії каратину у 2022 році, скасовується проведення особистих прийомів громадян у Державному архіві м. Києва до особливого розпорядження.

 

Громадянам, які мають бажання звернутися до Державного архіву м. Києва, прохання звертатися письмово:

-  за поштовою адресою: вул. Олени Теліги, 23, м. Київ, 04060;

- на офіційну електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., форму електронного звернення розміщено на офіційному сайті: https://archive.kyivcity.gov.ua/;

- залишити звернення у скринці, що знаходиться у холі архіву.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Державному архіві м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) затверджений наказом Державного архіву м. Києва від 29.11.2018 №48, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 18.12.2018 №277/2125.

Наказ про внесення змін до наказу від 29.11.2018 №48 "Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державному архіві м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"