До уваги
громадян, представників підприємств, установ та організацій!

Державний архів м. Києва інформує, що в зв’язку з відключенням світла впродовж робочого часу будуть подовжені терміни виконання запитів.

Дякуємо за розуміння!

Фонди

Ф.–226: Київський біржовий комітет, 21 справа, 1869-1915 рр. Опис, каталог. Рос. мова.
Документи про відкриття Київської біржі. Протоколи загальних зборів біржового товариства, засідань комітету.
Листування щодо розвитку цукрової промисловості, створення сприятливих умов для діяльності заводів, експорту цукру і хліба за кордон, забезпечення заводів паливом, організацію мережі складів, підвищення цін на цукор (1892), надання кредитів промисловцям, проведення операцій з відсотковими паперами, стану валютного ринку.
Листування з Міністерством шляхів сполучення щодо прокладання залізничних магістралей, зокрема, Санкт-Петербург –Київ–Одеса (1899), проект водної магістралі Херсон–Рига (1913).
Відомості про міжнародні торговельно-промислові виставки.

Фонд Опис
Ф.-226 Опис 1:
Листування з міською Думою, Промисловим банком про відкриття біржі. Зміна закону про промисловий податок. Списки членів біржового комітету ( Л. та І.Бродські, В. Качала, С. Могілевцев, В. Симиренко, Терещенки, М. Хряков ). Про порядок укладання торговельних угод. Про ціни на цукор. Продаж цукру за кордон та участь у виставці товарів у м. Чикаго. Криза цукрової промисловості та заходи її попередження. Будівництво залізничної дороги Київ-Петербург. Клопотання цукрозаводчиків про відкриття додаткового кредиту. Розвиток торгівлі і промисловості на Південному Заході Росії. Відомості про фірми - експортери товару за кордон. Протоколи засідань комітету. Доповідна записка про економічне значення водної магістралі Рига-Херсон.
Фонд Опис