Розсекречені фонди Державного архіву м. Києва

 

    

Ф. Р-1

Виконавчий комітет Київської міської Ради депутатів (Київська міська державна адміністрація), м. Київ

 

 

Розсекречено опис 7с – 304 од. зб. за 1944-1990 рр.

Копії постанов Ради Народних Комісарів, Ради Міністрів СРСР, постанови, розпорядження Ради Міністрів УРСР, Указів і постанов Верховної Ради СРСР, УРСР. Постанови бюро Київського міського комітету КП(б)У, КПУ, рішення, розпорядження виконавчого комітету Київської міської ради депутатів з питань розвитку галузей народного господарства, забезпечення їх матеріальними ресурсами, з цивільної оборони, організації та діяльності місцевої протиповітряної оборони, розподілу і постачання обладнання, устаткування, промислової, продовольчої продукції, відведення земельних ділянок, надання житлової площі, репатріації громадян, дотримання паспортного режиму, відрядження спеціалістів для роботи за кордон, на підприємствах СРСР, бронювання робочої сили і житлової площі, прийому іноземних делегацій. Висновки комісій з введення в експлуатацію першої черги Київського метрополітену від станції “Дніпро” до станції “Вокзальна” (1960), протоколи засідань оперативної групи бюро міськкому Компартії України з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (1986, 1987).

 

Ф. Р-2

Фінансове управління виконкому Київської міської ради народних депутатів

 

Розсекречено опис 5 с – 261 од.зб. за 1943-1986 рр.

 

Ф. Р-4

Відділ народної освіти Виконкому КМР депутатів трудящих (Головне управління освіти і науки Виконавчого органу КМР)

 

Розсекречено опис 4с – 82 од. зб. за 1943-1973 рр.

Накази, розпорядження, вказівки, рішення колегій Міністерства освіти УРСР. Накази міського відділу народної освіти. Довідки, доповідні записки, звіти, інформація про виконання постанов, вказівок вищих органів.

 

Ф. Р-14

Виконавчий комітет Жовтневої районної ради депутатів трудящих

 

Розсекречено опис 3с – 6 од. зб. за 1957-1959, 1961, 1964-1965 рр.

Листування з виконавчим комітетом Київської міської ради, уповноваженим Ради у справах релігійних культів при виконкомах Київської міської і Київської обласної рад.

 

Ф. Р-15

Виконком Подільського району Ради депутатів трудящих (Подільська районна у м. Києві ДА)

 

Розсекречено опис 2 с – 28 од. зб. за 1944-1963 рр.

Постанови бюро Подільського райкому КПУ. Рішення, інструктивні листи Київського міськвиконкому. Звіт про кількість нагороджених робітників і службовців. Акт прийому-передачі таємної частини райвиконкому. Листування з уповноваженим Ради зі справ релігійних культів про посилення атеїстичної пропаганди серед молоді.

 

Ф. Р-45

Державний архів м. Києва

 

Розсекречено опис 6 с – 181 од. зб. за 1962-2007 рр.

Накази і директивні вказівки Головного архівного управління при РМ СРСР і РМ УРСР. Накази директора архіву з основної діяльності. План роботи щодо таємних фондів. Протоколи засідань і засідань звуженого складу ЕПК і документи до них. Річні звіти про використання секретних документальних матеріалів. Номенклатура справ таємного і цілком таємного діловодства.

Ф. Р-86

Українська республіканська контора “Укрвторсировини”

 

Розсекречено опис 1 с – 5 од. зб. за 1949–1954 рр.

Списки робітників і службовців.

 

Ф. Р-299

Київський кооперативний інститут ім. В. Я. Чубаря

 

Розсекречено опис 1 с – 1 од. зб. за 1928-1929 рр.

Навчальний план інституту і проект навчального плану кооперативної профшколи.

 

Ф. Р-301

Хахутов Шалва Дмитрович – професор Київського медичного інституту

 

Розсекречено опис 1 с – 5 од. зб. за 1921-1936 рр.

Заява Ш.Д. Хахутова на ім’я директора про зарахування його професором на кафедру пропедевтичної хірургії. Подяки Ш.Д. Хахутову. Монографія “Патологічні псевдоартрози і їх хірургічне лікування”. Протокол засідання народного суду Жовтневого району м. Києва про звинувачення колишнього директора і начальника будівництва Інституту швидкої допомоги Ш.Д. Хахутова у затримці будівництва інституту і висновки експерта про визнання його непричетності до цієї справи.

 

Ф. Р-341

Національний авіаційний університет

 

Розсекречено опис 7 с – 69 од. зб. за 1937-1938, 1948-1980 рр.

Накази з основної діяльності. Номенклатура справ таємного діловодства.

 

Ф. Р-352

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця

 

Розсекречено опис 44 с – 38 од. зб. за 1948-1975, 1977-1978 рр.

Накази і розпорядження ректора з основної діяльності. Наказ ректора “Про виконання науково-дослідницької роботи з оборонної тематики”. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-356

Київський національний університет будівництва та архітектури

 

Розсекречено опис 11 с –  133 од. зб. за 1948-1981 рр.

Накази, вказівки, інструкції, рішення колегій Мінвузів СРСР і УРСР щодо основної діяльності. Накази Міністерства оборони СРСР. Навчальні плани, річні звіти і доповіді військової кафедри інституту. Звіти із спеціальних тем. Акти перевірки наявності і стану документальних матеріалів. Винахідницькі, раціоналізаторські пропозиції, а також відгуки і висновки до них. Номенклатура таємних і цілком таємних справ і журналів.

 

Ф. Р-374

ВАТ “Науково-виробниче підприємство “Більшовик”

 

Розсекречено опис 5 с – 95 од. зб. за 1957-1983 рр.; 6с – 82 од. зб. за 1970-2006 рр.

Накази та розпорядження Київського раднаргоспу і Міністерства хімічного та нафтового машинобудування СРСР з виробничої діяльності. Накази і розпорядження директора. Плани виробництва і постачання військової та оборонної продукції. Звіти і доповіді про виконання планових завдань. Річні звітні калькуляції. Звіти розрахунків вартості виробів.

 

Ф. Р-377

Ордена Леніна, Ордена Жовтневої революції та Трудового Червоного прапора УРСР завод “Арсенал” ім. В. І. Леніна

 

Розсекречено опис 3 с – 173 од. зб. за 1927-1941, 1943-1960 рр.

Накази Міністерства озброєння СРСР і Головкому, Міністерства оборонної промисловості СРСР, Державного комітету оборони Ради Міністрів СРСР. Накази і розпорядження Київської Ради народного господарства. Накази і розпорядження директора і головного інженера заводу. Річні звіти з основної діяльності і щодо капітального будівництва, а також пояснювальні записки до них. Акти перевірки і прийому-здачі справ, майнових матеріальних цінностей. Акти ревізії виробничої діяльності. Виробничо-технічні паспорти. Техпромфінплани підприємства.

 

Ф. Р-378

ВАТ “Укркабель”

 

Розсекречено опис 5 с – 78 од. зб. за 1944-1974 рр.

Накази, розпорядження Мінелектротехпрому СРСР, Головкабелю, Київського раднаргоспу про доведення виробничих завдань. Накази і розпорядження директора підприємства. Звіти про виконання плану науково-виробничих робіт і впровадження нової техніки на заводі. Ліміти на фінансування операційних витрат для обладнання особливих поставок. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-393

ЗАТ “Київська кондитерська фабрика ім. Карла Маркса”

 

Розсекречено опис 2 с – 65 од. зб. за 1946-1973 рр.

Копії постанов Ради Міністрів УРСР, партійних органів СРСР, УРСР, розпорядження, накази і постанови Київського раднаргоспу і Управління харчової промисловості. Накази і розпорядження Міністерства промисловості продовольчих товарів СРСР. Інструкція про порядок приймання і навчання іноземних робітників та обслуговування іноземних делегацій і туристів. Квартальні і річні звіти поставки імпортного обладнання. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-590

Державна акціонерна Холдінгова компанія “Артем”

 

Розсекречено опис 2 с – 352 од. зб. за 1944-1965 рр.

Паспорти заводу. Накази і розпорядження по заводу. Директивні вказівки Комітету авіаційної промисловості СРСР. Річні плани щодо випуску продукції. Ліміти на працю, фонди заробітної плати і її собівартість. Плани, проекти, робочі креслення об’єктів будівництва заводу. Плани на обладнання і звітність з ремонту обладнання. Річні і квартальні звіти з основної діяльності. Доповіді директора про господарську діяльність. Калькуляції і розрахунки планової вартості виробів, прейскуранти оптових цін. Титульні справи, ліміти з капітального будівництва. Матеріали про відвантаження продукції на експорт. Документи завкому. Штатний розклад. Звіти і інформація про стан техніки безпеки.

 

Ф. Р-753

Головне підприємство ордена Трудового Червоного прапора Київська базова експериментальна взуттєва фабрика ім. 50-річчя Жовтня (Колективне виробничо-торгове взуттєве підприємство “Київ”)

 

Розсекречено опис 4 с – 172 од. зб. за 1944-2005 рр.

Накази Міністерства легкої промисловості УРСР і Головного управління взуттєвої промисловості. Директиви організацій вищого рівня. Накази генерального директора фабрики. Плани військових замовлень і звіти про їх виконання. Звіти про виконання державного оборонного замовлення. Звіти про виконання плану державного замовлення з питань цивільної оборони. Звіт про виконання поставки речового майна військовим відомствам. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-871

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України

 

Розсекречено опис 28 с – 91 од. зб. за 1945-1980 рр.

Накази, директивні вказівки, інструкції Міністерства вищої освіти СРСР і УРСР. Відомості про організацію і проведення військових навчань. Накази ректора.

 

Ф. Р-895

Київський університет харчових технологій

 

Розсекречено опис 12 с – 97 од. зб. за 1945-1965 рр.

Постанови місцевих і партійних органів державної влади. Накази і циркуляри Мінвузів СРСР і УРСР. Правила та інструкції, розроблені Мінвузом СРСР. Відгуки і висновки по науково-дослідницькій роботі. Затверджені номенклатури справ.

 

Ф. Р-963

Національний університет технологій та дизайну

 

Розсекречено опис 21 с – 157 од. зб. за 1947-1980 рр.

Накази і директиви Мінвузів СРСР і УРСР щодо діяльності навчального закладу. Накази ректора інституту. Річні звіти про військову підготовку студентів. Номенклатура справ. Плани науково-дослідницьких робіт. Документи по науково-дослідницьким роботам. Відгуки і висновки по кандидатським дисертаціям.

 

Ф. Р-972

ВАТ “Мотоциклетний завод”

 

Розсекречено опис 4 с – 81 од. зб. за 1946-1949, 1953-1964, 1967-1990, 1994-2005 рр.

Накази Міністра автомобільної і тракторної промисловості СРСР і міністра машинобудування СРСР, інших органів вищого рівня з основної діяльності заводу. Накази директора заводу. Звіти з виробництва військової техніки. Положення про режимно-секретний відділ заводу. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-981

Рада об’єднаних єврейських організацій м. Києва

 

Розсекречено опис 1 с – 1 од. зб. за 1917 р.

Листування з Тимчасовим урядом, Харківським, Одеським, Варшавським та іншими єврейськими громадськими комітетами з привітаннями з приводу Лютневої буржуазно-демократичної революції. Листування про життя і діяльність єврейських громад, єврейські погроми в Румунії та інше.

 

Ф. Р-982

Київська молодіжна сіоністська організація “Геховер”

 

Розсекречено опис 1 с – 12 од. зб. за 1917-1919 рр.

Протоколи засідань Ваада (Комітету) і загальних зборів. Звіт про діяльність Тимчасового Ваада. Список членів “Геховера”. Статут клубу.

 

Ф. Р-985

Київський національний лінгвістичний університет

 

Розсекречено опис 6 с –  за 1948, 1950, 1952, 1954, 1957, 1961, 1963-1968 рр.

Інструкції Міносвіти УРСР про ведення таємного діловодства, з питань відрядження студентів за кордон, про організацію цивільної оборони у підпорядкованих установах. Наказ Міносвіти СРСР “Про поліпшення політико-виховної учбової роботи зі студентами і аспірантами із країн народної демократії, які навчаються у вузах СРСР”. Наказ Міносвіти УРСР “Про зловживання при прийомі у ВУЗи”. Постанова бюро Київського міськкому КПУ “Про проведення свята студентів”. Накази ректора інституту.

 

Ф. Р-993

Київський ордена Леніна м’ясокомбінат (Акціонерне товариство відкритого типу “Київський м’ясокомбінат”)

 

Розсекречено опис 4 с – 7 од. зб. за 1983-1988 рр.

 

Ф. Р-995

ВАТ “Веда”

 

Розсекречено опис 3 с – 75 од. зб. за 1948-1958, 1960-1963, 1966-1986 рр.

Накази Міністерства машинобудування і приладобудування СРСР. Розпорядження Київського раднаргоспу. Накази і розпорядження генерального директора підприємства. Плани виробництва і постачання спецвиробів і звіти з їх виконання. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-1027

Акціонерне товариство Холдінгова компанія “Київміськбуд”

 

Розсекречено опис 4 с – 29 од. зб. за 1968-1982 рр.

Накази і розпорядження Ради Міністрів СРСР, Ради Міністрів УРСР. Накази і розпорядження начальника Головкиївміськбуду і начальника інженернобудівельної служби цивільної оборони м. Києва. Довідки про перевірку виконання постанов та директив органів управління вищого рівня.

 

Ф. Р-1030

ВАТ “Київхімволокно”

 

Розсекречено опис 4 с – 42 од. зб. за 1944-2002 рр.

Накази і розпорядження з основної діяльності. Технологічні параметри і характеристики роботи заводу. Плани та звіти з виробничої діяльності дослідної установки “Квант”. Плани-заявки споживачів виробів установки “Квант”. Паспорт заводу. Штатні розписи працівників.

 

Ф. Р-1083

Київавтодор, комунальна корпорація Київської міської державної Адміністрації

 

Розсекречено опис 3 с – 47 од. зб. за 1961-1962, 1965-1983 рр.

Накази по “Київавтодору” з основної діяльності. Накази начальника цивільної оборони м. Києва і Київської області. Рішення і розпорядження звуженого засідання виконавчого комітету Київської міської ради. Інформаційні і доповідні записки про виконання розпоряджень міськвиконкому. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-1101

Київський хіміко-фармацевтичний завод ім. М. В. Ломоносова (ВАТ “Фармак”)

 

Розсекречено опис 3 с – 34 од. зб. за 1947-1950, 1953, 1955, 1956, 1958, 1961-1973 рр.

Накази і розпорядження з основної діяльності. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-1146

Київський транспортний університет

 

Розсекречено опис 3 с – 25 од. зб. за 1954, 1960-1972 рр.

Накази по інституту. Копії наказів, розпоряджень і постанов органів влади вищого рівня з питань діяльності інституту.

 

Ф. Р-1160

Київське авіаційне виробниче об’єднання імені 50-річчя Жовтня (ДП “Київський авіаційний завод “Авіант”)

 

Розсекречено опис 2 с – 808 од.зб. за 1944-1988 рр.

Накази та розпорядження Міністерства авіаційної промисловості СРСР, Державного комітету з авіаційної техніки СРСР, Ради Міністрів УРСР з виробничої діяльності. Накази і розпорядження директора. Листування із міністерствами та відомствами союзного та республіканського значення. Плани виробництва і постачання військової та оборонної продукції. Звіти і доповіді про виконання планових виробничих завдань, капітальному будівництву. Виробничо-технічні паспорти заводу. Штатні розписи. Матеріали повоєнної відбудови заводу та перспективні напрямків його розвитку. Плани та звіти з виконання «п’ятирічок». Статистичні звіти.

 

 

Ф. Р-1193

Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого

 

Розсекречено опис 4 с – 19 од. зб. за 1950, 1961, 1973-1976, 1978-1981 рр.

Накази і розпорядження по інституту. Номенклатура справ. Копії наказів, розпоряджень і постанов органів влади вищого рівня з питань діяльності інституту.

 

Ф. Р-1246

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

Розсекречено опис 9 с – 380 од. зб. за 1944, 1946-1961, 1962-1980 рр.

Накази ректора університету і начальника МППО університету. Розпорядження Ради Міністрів СРСР про закріплення Канівського заповідника за університетом (1948 р.). Протоколи нарад ректорату. Плани-програми і звіти спеціальних досліджень, науково-дослідних робіт, розподілу випускників. Штатні розписи військової кафедри, радіофізичного факультету. Відгуки і рецензії на автореферати дисертаційних робіт. Акти перевірки роботи спецфонду наукової бібліотеки університету. Звіти про контингент і затрати на навчання та утримання громадян іноземних держав, які навчаються в університеті. Титульні списки капіталовкладень на житлове будівництво.

 

Ф. Р-1266

ВАТ “Київський завод реле та автоматики”.

 

Розсекречено опис 3 с – 62 од. зб. за 1965-1985 рр.

Накази з основної діяльності. Статистичні звіти з виробництва електронних пристроїв військового призначення.

 

Ф. Р-1270

ВАТ “Електроприлад”

 

Розсекречено опис 3 с – 198 од. зб. за 1959-1991 рр.

Накази і розпорядження з основної діяльності. Річні плани і звіти: розрахунку вартості продукції, виробничі, капітального будівництва, якості продукції, науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, поставок спецвиробів. Акти перевірки мобілізаційного резерву. Протоколи технічних нарад. Номенклатура справ. Листування: з партійними і радянськими органами – з виробничих питань; з організаціями-розробниками – з питань освоєння (впровадження) нової продукції.

 

Ф. Р-1326

ВАТ “Київпроект”

 

Розсекречено опис 2 с – 123 од. зб. за 1953-1961 рр.

Проектні завдання, робочі креслення і проекти житлових масивів, вулиць, площ, захисних споруд, радіотрансляційних, телефонних, каналізаційних мереж, водостоків, парків, житлових будинків, будинків громадського призначення, підземних пішохідних переходів та ін.

 

Ф. Р-1426

ВАТ завод “Будшляхмаш”

 

Розсекречено опис 1 с – 290 од.зб. за 1945-2004 рр.; опис 2с – 53 од. зб. 1964-1990 рр.

Накази по заводу з основної діяльності. Накази, постанови і розпорядження Міністерства будівельно-дорожнього і комунального машинобудування СРСР, Ради народного господарства Київського економічного району з виробничих питань і основної діяльності, Головвоєнбуду про призначення і переміщення особового складу. Акти приймання трофейного обладнання (1948 р.).

Виробничо-фінансові плани. Звіти: бухгалтерські; з раціоналізаторської і винахідницької роботи; про витрати палива та електроенергії; про освоєння виробництва нових видів продукції. Протоколи та акти випробувань нових видів виробів. Штатні розписи. Відомості про вироби: “Кросворд”, “Бізон”, “Курант”, “Зубр”, “Восторг”, “Креолка”.

 

Ф. Р-1446

Київська спеціальна комісія по нагляду за станом земельних мас в районі Сирецького яру при Держбуді УРСР

 

Розсекречено опис 1 с – 25 од. зб. за 1961-1962 рр.

Накази Державного комітету у справах будівництва при Раді Міністрів УРСР. Протокол та документи до нього, стенограма засідання Державної експертної комісії з виявлення причин аварії на гідровідвалі у Бабиному Яру 13 березня 1961 р. Протоколи спеціальної комісії Державного комітету у справах будівництва при Раді Міністрів УРСР з нагляду за станом ґрунтів в районі Сирецького Яру, Державної приймальної комісії Київської міської ради про прийняття в експлуатацію споруд у Бабиному Яру. Висновки Експертної комісії з питань причин винесення розрідженого ґрунту (пульпи) із відвалів у Бабиному Яру. План і схема організації служби спостереження і оповіщення за станом ґрунту, схеми робіт прибирання ґрунту. Географічні характеристики аварійної ділянки. Альбоми фотознімків, фотоплівки, графічний матеріал аварії у Бабиному Яру.

 

Ф. Р-1471

Головне управління статистики у м. Києві

 

Розсекречено опис 3 с – 816 од. зб. за 1947-1980, 1984-1996 рр.

Накази з основної діяльності. Аналітичні записки Головного управління статистики у м. Києві про виконання планів капіталовкладень і капітального будівництва. Статистичні звіти про роботу промислових підприємств міста, їх виробничу потужність, випуск основних видів продукції, фонди заробітної плати, обсяги валової продукції, проведення атестації працівників, розподіл молодих спеціалістів. Списки промислових підприємств з даними про чисельність працівників. Розрахунки балансів трудових ресурсів міста. Відомості про чисельність мешканців м. Києва за даними Всесоюзного перепису населення 1959 р.

 

Ф. Р-1479

ВАТ “Київметробуд”

 

Розсекречено опис 4 с – 26 од. зб. за 1966-1976, 1980, 1981, 1952-1955, 1960-1963 рр.

Накази начальника Київметробуду з основної діяльності. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-1495

Київський приладобудівний завод “Генератор”-“Октава”

 

Розсекречено опис 1 с – 280 од. зб. за 1959-1980 рр.; опис 2с – 226 од. зб. за 1972-1980 рр.

Постанови, накази і розпорядження Міністерства електронної промисловості СРСР, Київської ради народного господарства, Управління електротехнічної і приладобудівної промисловості. Накази директора заводу з основної діяльності. Розпорядження головного інженера, начальника спеціалізованого конструкторського бюро. Плани і звіти: виробничі, фінансово-господарські, капіталовкладень, собівартості продукції, рентабельності, запровадження техніки, науково-дослідних та випробувально-конструкторських робіт, роботи з кадрами, техніки безпеки. Листування з організаціями і установами про випуск і випробування виробів заводу. Документи з раціоналізації та винахідництва. Штатні розписи.

 

Ф. Р-1498

ВАТ “Науково-виробничий комплекс “Київський завод автоматики ім. Г. І. Петровського”

 

Розсекречено опис 3 с – 207 од. зб. за 1935-1940, 1943-1964 рр.

Накази Народного комісаріату боєприпасів СРСР і Народного комісаріату суднобудівельної промисловості СРСР (1943 р.), Київської ради народного господарства. Накази по заводу з основної діяльності. Річні плани і звіти та пояснювальні записки до них. Виробничо-технічні паспорти заводу. Протоколи технічних нарад. Штатні розписи.

 

Ф. Р-1502

Завод друкарських машинок Міністерства місцевої промисловості УРСР

 

Розсекречено опис 1 с – 1 од. зб. за 1944-1949 рр.

Накази Народного комісаріату місцевої промисловості СРСР. Накази по заводу з основної діяльності.

 

Ф. Р-1507

Київська міська державна адміністрація Комунальне підприємство “Київський метрополітен”

 

Розсекречено опис 3 с – 76 од. зб. за 1961-1980 рр.

Накази, розпорядження, рішення колегії Міністерства комунального господарства УРСР. Постанова Ради Міністрів УРСР про введення в експлуатацію дільниці – станція “Завод “Більшовик” – станція “Святошино”. Накази з основної діяльності. Номенклатура справ. Листування з організаціями вищого рівня з питань будівництва метрополітену.

 

Ф. Р-1525

Виконавча рада по справах релігії при Раді Міністрів УРСР по м. Києву

 

Розсекречено опис 2 с –  83 од. зб.за 1968-1984 рр.

Постанови Ради у справах релігії при Раді Міністрів СРСР, при Раді Міністрів УРСР. Річні плани роботи. Звіти, інформації, доповідні записки про діяльність релігійних центрів, об’єднань, незареєстрованих релігійних об’єднань, жіночих монастирів, про стан контролю дотримання у місті законодавства про релігійні культи. Відомості про хід підготовки до з’їзду Всесоюзної Ради євангельських християн-баптистів. Посадові інструкції працівників апарату уповноваженого Ради.

 

Ф. Р-1542

Ленінградська РДА (Виконком Ленінградської районної Ради народних депутатів)

 

Розсекречено опис 6 с – 16 од. зб. за 1973-1989 рр.

Ради у справах релігії при Раді Міністрів УРСР у м. Києві з питань релігійних культів. Рішення міськвиконкому і райвиконкому. Робочі плани, довідки про стан контролю дотримання законодавства про релігійні культи. Робочий план на 1983–1985 рр. про виконання постанови бюро Київського міського комітету Компартії УРСР “Про заходи Київського міського комітету партії на виконання постанови ЦК Компартії УРСР щодо посилення науково-атеїстичної та контрольно-пропагандистської роботи в республіці в зв’язку з підготовкою релігійних організацій та закордонних буржуазно-націоналістичних і клерикальних центрів до церковного ювілею 1000-річчя запровадження християнства на Русі”.

 

Ф. Р-1545

Прокуратура міста Києва

 

Розсекречено опис 1 с – 119 од. зб. за 1976-2003 рр.

Протоколи засідань колегії, координаційних засідань правоохоронних органів та документи до них. Статистичні звіти прокуратури, її структурних підрозділів. Акти приймання-передавання справ при зміні керівництва прокуратури міста і районів. Довідки про стан злочинності серед неповнолітніх мешканців міста, прокурорсько-слідчу роботу, криміногенну ситуацію. Номенклатура справ. Документи про діяльність УНА-УНСО. Листи і доповідні записки Прокуророві УРСР і Генеральному прокуророві України. Листування з питань виконання судових вироків.

 

Ф. Р-1576

Київська міська організація Товариства сприяння Оборони України

 

Розсекречено опис 2 с – 17 од. зб. за 1977-1991 рр.

Постанови і накази голови комітету ДТСААФ з питань діяльності ДТСААФ. Плани і звіти з підготовки спеціалістів для Збройних Сил СРСР.

 

Ф. Р-1577

Київський завод “Комуніст” (ВАТ “Київський завод “РАДАР”)

 

Розсекречено опис 1 с – 357 од. зб. за 1944-1976 рр.

Накази і розпорядження по заводу. Розпорядження про відрядження на особливо важливі об’єкти, про виконання вимог з радіотехнічного маскування.

Виробничі плани. Звіти з основної діяльності, праці, зарплати, випуску і якості готової продукції, капітального будівництва, техніки безпеки. Виробничотехнічні і архітектурно-будівельні паспорти заводу. Титульні списки капітального будівництва. Доповіді директора заводу з капітального будівництва, виробничо-господарської діяльності. Динаміка основних показників. Перспективний план розвитку виробничих потужностей на 1968–1980 рр. Кошториси соціального страхування і звіти комітету профспілки.

 

Ф. Р-1585

Київське міське управління юстиції Міністерства юстиції

 

Розсекречено опис 1 с – 141 од. зб. за 1976-2006 рр.

Копії постанов, розпоряджень і наказів Міністерства юстиції УРСР з судових та організаційних питань. Постанови та доручення партійних органів і листування про їх виконання. Накази начальника відділу юстиції з основної діяльності. Статистичні звіти міського та районних судів про: розгляд карних справ; застосування до засуджених визначених судом мір покарання; адміністративну відповідальність правопорушників; склад засуджених та міри їх покарання; стан охорони державної таємниці. Доповідні записки до статистичних звітів. Листування з Міністерством внутрішніх справ УРСР, УМВС у м. Києві, прокуратурою з питань основної діяльності. Номенклатура справ.

 

Ф. Р-1657

ВАТ проектно-технологічного інституту “Київоргбуд”

 

Розсекречено опис 1 с – 11 од. зб. за 1982-2008 рр. Проекти відбудови заводів. Методики розрахунків витрат основних виробничих фондів потужностей. Номенклатура справ. Звіти про стан забезпечення охорони державної таємниці.

 

Ф. Р-1659

ВАТ “Центральне конструкторське бюро “Шхуна”

 

Розсекречено опис 1 с – 38 од. зб. за 1944-1997 рр.

Тактико-технічні завдання на проектування і висновки до проектів Головного управління кораблебудування Військово-Морських Сил СРСР. Виробничотехнічний паспорт ЦКБ “Ленінська кузня”. Генеральний план машинної ділянки заводу “Ленінська кузня”. Протоколи випробувань суден “Вектор”, “Модуль”.