До уваги
громадян, представників підприємств, установ та організацій!

Державний архів м. Києва інформує, що в зв’язку з відключенням світла впродовж робочого часу будуть подовжені терміни виконання запитів.

Дякуємо за розуміння!

Фонди

Ф.–232: Притулок Київського піклування над малолітніми дітьми військовослужбовців, 4 справи, 1905-1913 рр. Опис. Рос. мова.
Журнал засідань піклувальної ради. Листування з київським губернатором, повітовими поліцейськими управліннями і приватними особами щодо збору коштів для утримання дитячих притулків, влаштування дітей рядових військових чинів до притулків. Річні фінансові звіти про надходження і видатки коштів. Відомості про сімейний стан осіб, які загинули в російсько-японській війні 1904-1905 рр. Посвідчення вихователів, службовців, медичних працівників притулку. Листи-подяки до приватних осіб за матеріальну підтримку притулку. Заяви батьків щодо звільнення від оплати за перебування дітей в притулку. Метричні виписи вихованців.

Фонд Опис
Ф.-232 Опис 1:
Відомості про сімейний стан осіб, які загинули під час російсько-японської війни. Засідання Попечительської ради. Про виділення коштів дитячим притулкам. Листування про зарахування дітей до військового притулку.
Фонд Опис