До уваги
громадян, представників підприємств, установ та організацій!

Державний архів м. Києва інформує, що в зв’язку з відключенням світла впродовж робочого часу будуть подовжені терміни виконання запитів.

Дякуємо за розуміння!

Фонди


Ф.–239: Тимчасовий комітет з благоустрою м. Києва, 225 справ, 1824-1834 рр. Описи, каталог. Рос. мова.

Протоколи засідань комітету. Рапорти до магістрату.
Листування про надходження доходів і використання коштів, відомості щодо стягнення податків з різних верств населення (за військовий постій, відведення земельних ділянок під будівництво) (1824).
Пропозиції Тимчасового комітету Київському військовому губернатору щодо реорганізації управління міським господарством (1827).
Документи про встановлення адміністративно-територіального поділу м. Києва, застосування правил нагляду за станом міста та здійсненням його забудови.
Листування щодо розкопок навколо Золотих воріт, укріплення схилів Андріївської гори, проведення будівельних, ремонтних, земляних робіт (1833).

Фонд Опис
Ф.-239 Опис 1:
Журнали засідання комітету та його рішення. Фотокопії плану м. Києва за 1753-1838 рр. Проект благоустрою м. Києва. Ремонтні роботі з благоустрою під наглядом полковника Савича. Про будівництво Златоустівської церкви. Про розкопки Золотих воріт. Справи про відведення земельних ділянок для будівництва. Про нове розмежування м. Києва. Відведення земельної ділянки Києво - Флорівському монастирю. Про будівництво водосховищ у пожежних частинах.
Фонд Опис