Архівні документи Державного архіву м. Києва включено до Міжнародного реєстру програми ЮНЕСКО «Пам’ять світу».
Завдяки спільним зусиллям Державної архівної служби України, семи українських архівів, що зберігають архівні документи пов’язані з трагічними подіями в урочищі Бабин Яр (репресії 30-х рр. ХХ ст., розстріли військовополонених та цивільного населення в роки Другої світової війни, Куренівська катастрофа 1961 р.) Міжнародний консультативний комітет ЮНЕСКО включив "Документальну спадщину "Бабин Яр" до Міжнародного реєстру "Пам'ять світу".
7 вересня в урочищі Бабин Яр біля Символічної синагоги перша заступниця Міністра закордонних справ України, голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарова вручила голові Державної архівної служби України Анатолію Хромову сертифікат. Керівникам державних архівів вручено свідоцтва.
До Міжнародного реєстру програми ЮНЕСКО «Пам’ять світу» включено наступні документи з фондів Державного архіву м. Києва:
- рішення Київської міської думи про створення та забезпечення функціонування кладовищ на території урочища Бабин Яр, заселення прилеглої території;
- протоколи засідань та рішення Київської міської ради народних депутатів та її виконавчого органу, листування та висновки спеціальних комісій з питань меморіалізації та благоустрою Бабиного Яру, виявлення та перепоховання розстріляних військовополонених та цивільного населення, акти обстежень території, тощо;
- історії пацієнтів Київської психіатричної лікарні;
- матеріали про роботу та висновки Державної експертної комісії з встановлення причин трагедії 1961 р., листування з Центральним Комітетом Комуністичної партії УРСР та державними органами, геологічні дослідження, тощо.