До уваги
громадян, представників підприємств, установ та організацій!

Державний архів м. Києва інформує, що в зв’язку з відключенням світла впродовж робочого часу будуть подовжені терміни виконання запитів.

Дякуємо за розуміння!

Створено: Четвер, 13 жовтня 2022 Надрукувати

Шановні колеги та користувачі з метою організації віддаленого доступу до електронних копій документів Національного архівного фонду на сайті Державного архіву м. Києва, у розділі «Е-архів» розміщено електронні копії документів фонду Р-1, Київська міська рада народних депутатів та виконавчий орган Київської міської ради депутатів (Київська міська державна адміністрація), опис 4, справи 1-50.

За своїм змістом це протоколи засідань Київської міської ради, протоколи та стенограми засідань, обов’язкові постанови та рішення виконавчого комітету Київської міської ради за 1943-1945 рр. які детально розкривають роботу київської міської влади з відновлення життя у звільненому від нацистської окупаційної влади місті, організація роботи державних органів, закладів освіти, медичних установ, торгівлі, містоутворюючих підприємств, установ та організацій, забезпечення службовими приміщеннями державних органів, установ і підприємств міста, житловою площею громадян, відведення земельних ділянок під будівництво споруд та з інших питань.