До уваги
громадян, представників підприємств, установ та організацій!

Державний архів м. Києва інформує, що в зв’язку з відключенням світла впродовж робочого часу будуть подовжені терміни виконання запитів.

Дякуємо за розуміння!

Створено: Понеділок, 31 жовтня 2022 Надрукувати

Повідомляємо, що на сайті Державного архіву м. Києва, у розділі «Е-архів» розміщено електронні копії документів фонду Р-1, Київська міська рада народних депутатів та виконавчий орган Київської міської ради депутатів (Київська міська державна адміністрація), опис 4, справи 51-60.

Опубліковані справи містять рішення до протоколів засідань виконавчого комітету Київської міської ради за березень-червень 1945 р.: про стан виконання бюджету та планових завдань у 1945 р., відведення земельних ділянок для будівництва будівель для розміщення державних установ, споруд виробничого призначення, промислових об’єктів, об’єктів соціальної інфраструктури, розвиток транспортної інфраструктури, аудит діяльності структурних підрозділів виконавчого комітету Київської міської рад та установ, які належали до сфери її управління, надання житлова працівниках установ, організацій та підприємств, надання земельних ділянок громадянам для ведення індивідуальних садово-городніх господарств, заходи із поліпшення санітарно-епідеміологічного благополуччя та благоустрою, організаційні заходи із вступу випускників на вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти, оздоровлення дітей, тощо.