До уваги
громадян, представників підприємств, установ та організацій!

Державний архів м. Києва інформує, що в зв’язку з відключенням світла впродовж робочого часу будуть подовжені терміни виконання запитів.

Дякуємо за розуміння!

Створено: П'ятниця, 16 грудня 2022 Надрукувати

Повідомляємо, що на сайті Державного архіву м. Києва, у розділі «Е-архів» розміщено електронні копії документів фонду Р-1, Київська міська рада народних депутатів та виконавчий орган Київської міської ради депутатів (Київська міська державна адміністрація), опис 4, справи 61-100.

Опубліковані справи містять рішення до протоколів засідань виконавчого комітету Київської міської ради за липень-грудень 1945 р.: про затвердження п’ятирічного плану розвитку народного господарства міста Києва (1946-1950 рр., лікувально-профілактичні заходи на 1945-1946 рр., стан виконання бюджету міста у першому півріччі 1945 та коригування бюджету міста на третій та четвертий квартали, відведення земельних ділянок для будівництва споруд державних установ, будівництво та відбудову житлових будинків, лікарень та шкіл, організації мережі музичних шкіл, підготовку до опалювального сезону 1945-1946 рр., заходи з продовольчого забезпечення міста (будівництва плодоовочевих баз, удосконалення мережі ринків та продовольчих магазинів, тощо), проектування та побудови транспортних магістральних шляхів, другорядних вулиць та тротуарів, організація пасажирських та вантажних перевезень по річці Дніпро, кадрове та фінансове забезпечення Київської міської ради, її виконавчого комітету, підприємств та організацій, які належали до сфери її управління, призначення пенсій, нагородження орденами та медалями матерів, які народили та виховали п’ять і більше дітей та інші рішення.

 

Також, з метою полегшення пошуку конкретних рішень Київської міської ради, опубліковано алфавітні покажчики до рішень виконкому з питань надання приміщень установам і підприємствам міста, житлової площі громадянам, відведення земельних ділянок під будівництво споруд.