До уваги
громадян, представників підприємств, установ та організацій!

Державний архів м. Києва інформує, що в зв’язку з відключенням світла впродовж робочого часу будуть подовжені терміни виконання запитів.

Дякуємо за розуміння!

Створено: Четвер, 19 січня 2023 Надрукувати

Повідомляємо, що на сайті Державного архіву м. Києва, у розділі «Е-архів» розміщено електронні копії документів фонду Р-1, Київська міська рада народних депутатів та виконавчий орган Київської міської ради депутатів (Київська міська державна адміністрація), опис 4, справи 101-158.

Опубліковані справи містять стенограми та протоколи засідань виконавчого комітету Київської міської ради та рішення до них за cічень-грудень 1946 р. Розглянуті на засіданнях питання стосувалися головним чином подолання наслідків Другої світової війни – про затвердження та виконання бюджету міста у 1946 р., відновлення діяльності промислових об’єктів, відведення земельних ділянок для промислового та житлового будівництва, про постачання та розподіл будівельних матеріалів, про надання приміщень для розміщення державних органів, підприємств та установ, про організацію роботу хлібозаводів, постачання продуктів населенню міста, створення баз зберігання харчових продуктів, організація та контроль за діяльністю установ торгівельної мережі, лікувально-оздоровчих закладів, заходи з поліпшення санітарно-епідеміологічного благополуччя, про організацію роботи вищих навчальних закладів та поліпшення умов проживання студентів, заходи з упорядкування стану пам’яток культури,  про виробництво товарів широкого народного споживання та затвердження роздрібних цін на них, про надання пільг та призначення персональних пенсій громадянам, які мали особливі заслуги перед країною, тощо.

Також опубліковано:

  • Cтенограми нарад у голови та заступників голови виконавчого комітету Київської міської ради з питань благоустрою м. Києва проведених у 1946 р.;
  • Алфавітний покажчик осіб до рішень виконавчого комітету з питань надання житлової площі громадянам від «А» до «Я» за 1946 р.»;
  • Алфавітний покажчик адрес установ та організацій до рішення виконавчого комітету з питань надання службових приміщень громадянам від «А» до «Я» за 1946 р.